NOWY PORTAL - wersja BETA
mamy już
512redaktorów
o co chodzi w portalu
Kliknij tutaj, aby szukać po branży
dodaj artykuł
ZLECENIA OGŁOSZENIA ZAMÓW REDAKTORA ZAMÓW TEKST KUP ARTYKUŁ
POLECAMY:   Nie dopuść do wypalenia! AIDS pokonany?
 
 
Jesteś tutaj:Strona główna>Lista artykułów>Prezentacja artykułu

Dlaczego lubimy niegrzecznych chłopców?

Dodano: 02.09.2014, autor: Sara Duszyńska
kategoria: Hobby,  ocena: 1,  rodzaj: Ogólnodostępny
Dlaczego lubimy niegrzecznych chłopców? Chłopców-ćmy barowe, chłopców-niebieskie ptaki? I o, zgrozo - chłopców-damskich bokserów? Z wywieszonym jęzorem uganiamy się za alkoholikami, narkomanami, kryminalistami, bankrutami finansowymi i moralnymi, notorycznymi podrywaczami (często żonatymi).
Otóż, amerykańscy naukowcy, rosyjskie baletnice oraz australijskie kangury mówią jednoznacznie - kobiety szukają wykolejeńców, ponieważ ślepo wierzą w to, że wyciągną ich z dna. Drogie Panie, chcemy być tymi wyjątkowymi, jedynymi kobietami, dzięki którym świat niegrzecznego chłopca wywróci się do góry nogami. Zdejmujemy mu poszarpane jeansy i pożółkły podkoszulek, wyciągamy z ust papierosa, a z ręki szklankę z drinkiem. Wsadzamy w garnitur, czeszemy, golimy, perfumujemy, et voila! - oto nasz wymarzony, dojrzały, błyskotliwy mężczyzna stoi przed nami i pręży wątłe muskuły.
Brzmi znajomo? Oczywiście, że nie. Alkoholik z dnia na dzień nie przestanie pić. Damski bokser przetrąci nos kobiecie, która rozpocznie umoralniającą rozmowę. Narkoman posłucha, przytaknie, może przeprosi i wyjdzie. Po trawkę/kokę/amfę/cokolwiek. Paskudne z nas ofiary losu, nie? A najpaskudniejsze jest to, że same sobie pozwalamy zgotować taką dolę. Cholera, wokół jest tylu fantastycznych facetów, a my wciąż z sercem na dłoni pomagamy, wspieramy, dostajemy kopa w dupę, płaczemy, cierpimy i beznadziejnie kochamy.
Czy nam się podoba brak szacunku, poczucia bezpieczeństwa i stabilności? Udajemy radosne, wyzwolone kobiety mające w nosie konwenanse i to, co mówią ludzie. Oj tam, oj tam, przecież on się kiedyś zmieni. Dla nas... Wieczorami płaczemy w poduszkę, bo nasz ideał znowu jest pijany/okłamał nas/pachnie damskimi perfumami. Albo wszystko na raz. Może pora się otrząsnąć? W końcu trzeba tupnąć nogą i zwrócić uwagę na SIEBIE. Żyjemy ze sobą i dla siebie całe życie, dlaczego mamy się poświęcać dla kogoś, kto nagle się pojawił i nie zasługuje na to, by zostać na dłużej? Nikt za nas nie umrze, więc żyjmy tak, by być szczęśliwymi. Powtórzę - szczęśliwymi dla SIEBIE.
Oczywiście, mnie cały czas będzie pociągać wizja Piotrusia Pana, któremu będę chciała poukładać puzzle w głowie. Typ wiecznego marzyciela wędrującego przez życie z jednym tobołkiem pełnym fantazji. Nieuczesane myśli, w głowie pstro, ale "będzie dobrze". Jasne, wieczna fryzura sugerująca dopiero co zakończony rewelacyjny seks jest bardzo zmysłowa i kręci. Zamglony wzrok, pomięte ubrania. Świetnie, ale nie na zawsze.
Na zawsze potrzebny jest dojrzały emocjonalnie, bezkonfliktowy, stateczny mężczyzna. Mężczyzna, a nie chłopiec. Mężczyzna odpowiedzialny, nie chłopiec zawalający wszystkie sprawy po kolei. Mężczyzna lojalny, nie Casanova. Mężczyzna z życiowym planem, nie bez przyszłości. Więc może będzie rozsądnie spróbować oddać serce temu sympatycznemu informatykowi z boksu obok, który już kolejny raz dostał kosza, bo nigdy nie widziałyśmy go na poimprezowym kacu i uważamy go za nudziarza? Kto wie, pod tym niewinnym uśmiechem może kryć się wulkan energii. I należy podłożyć mu małą iskrę, by się uaktywnił.
"Carpe diem" sprawdza się tylko do pewnego momentu. W końcu dojdzie do tego, że trzeba będzie opłacić rachunki czy wykupić leki w aptece. Więc nie szukajmy mężczyzn chcących związać się z własnymi matkami. Szukajmy takich, którzy docenią w nas wierną przyjaciółkę, dowcipnego towarzysza życia i gorącą kochankę. Bo przecież chcemy takie być? ;-)

OCENA ARTYKUŁU

Pomóż nam budować ranking artykułów, oceń powyższy.
oceń artykuł
średnia ocen
1
Wykonawca: PERSABIO
Wszelkie prawa zastrzeżone

zamknij
zamknij

Czytaj artykuły z wybranej kategorii

kliknij w nazwę kategorii aby przejść do listy artykułów
zamknij

Znajdź specjalistę z wybranej branży

kliknij w nazwę branży aby przejść do listy specjalistów publikujących w niej artykuły