NOWY PORTAL - wersja BETA
mamy już
512redaktorów
o co chodzi w portalu
Kliknij tutaj, aby szukać po branży
dodaj artykuł
ZLECENIA OGŁOSZENIA ZAMÓW REDAKTORA ZAMÓW TEKST KUP ARTYKUŁ
POLECAMY:   Nie dopuść do wypalenia! AIDS pokonany?
 
 
Jesteś tutaj:Strona główna>Lista artykułów>Prezentacja artykułu

Czy w sklepie z AGD może pracować osoba niepełnosprawna?

Dodano: 14.10.2015, autor: @Aniela
kategoria: Wiadomości,  ocena: brak,  rodzaj: Ogólnodostępny
Czy w sklepie z artykułami AGD/RTV może pracować osoba niepełnosprawna? PARTNERFIRM.PL

Osoba niepełnosprawna może pracować w sklepie z artykułami AGD/RTV. Nie ma dużych przeciwwskazań nie pozwalających na pracę osób z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisku sprzedawcy w tego typu sklepie.
Osoba na tym stanowisku musi wyróżniać się przede wszystkim wysoką kulturą osobistą, przyjaznym podejściem do każdego klienta. Sprzedawca w sklepie nie powinien mieć poważnych problemów psychicznych. Sprawnie musi posługiwać się kasą fiskalną, tłumaczyć kontrahentom obsługę wybranych urządzeń oaz w wielu przypadkach służyć niezbędną poradą w wyborze idealnego produktu. Branża związana ze sprzętem AGD/RTV cały czas się rozwija. Cały czas powstają nowe firmy, które oferują nowe modele pralek, lodówek czy telewizorów. Najnowsze modele posiadają nowe, przydatne funkcje. Osoba niepełnosprawna pracująca na stanowisku sprzedawcy w sklepie AGD/RTV musi być bardzo otwarta na przyswajanie nowej, branżowej wiedzy.
W sklepie pracuje również osoba zajmująca się sprzątaniem pomieszczeń sklepu oraz czyszczeniem poszczególnych urządzeń. Pracownik zatrudniony na takim stanowisku nie może być uczulony między innymi na kurz, lateks, środki czyszczące itd.
Bardzo dużo satysfakcji może dawać osobie niepełnosprawnej praca na stanowisku menadżerskim lub kierowniczym. Osoba pracująca w charakterze kierownika lub menadżera sklepu musi być kontaktowa, silna psychicznie i bardzo kontaktowa.
Zapraszamy właścicieli sklepów z wyrobami codziennego użytku do zatrudniania osób niepełnosprawnych. Informacje na ten temat znajdziecie Państwo na naszej stronie www.PartnerFirm.pl lub pod nr telefonu 537 990 017.

OCENA ARTYKUŁU

Pomóż nam budować ranking artykułów, oceń powyższy.
oceń artykuł
średnia ocen
0
Wykonawca: PERSABIO
Wszelkie prawa zastrzeżone

zamknij
zamknij

Czytaj artykuły z wybranej kategorii

kliknij w nazwę kategorii aby przejść do listy artykułów
zamknij

Znajdź specjalistę z wybranej branży

kliknij w nazwę branży aby przejść do listy specjalistów publikujących w niej artykuły