NOWY PORTAL - wersja BETA
mamy już
512redaktorów
o co chodzi w portalu
Kliknij tutaj, aby szukać po branży
dodaj artykuł
ZLECENIA OGŁOSZENIA ZAMÓW REDAKTORA ZAMÓW TEKST KUP ARTYKUŁ
POLECAMY:   Nie dopuść do wypalenia! AIDS pokonany?
 
 
Jesteś tutaj:Strona główna>Lista artykułów>Prezentacja artykułu

Czy w PASMANTERII może pracować osoba niepełnosprawna?

Dodano: 19.10.2015, autor: @Aniela
kategoria: Wiadomości,  ocena: brak,  rodzaj: Ogólnodostępny
Praca w sklepie pasmanteryjnym, to idealne zajęcie dla osoby posiadającej orzeczenie o niepełnosprawności, która chce każdego dnia przebywać między ludźmi. Praca na tym stanowisku nie wymaga posiadania szczególnych kwalifikacji. Sprzedawca w sklepie pasmanteryjnym powinien posiadać chociaż podstawową wiedzę na temat branży pasmanteryjnej i krawieckiej. Często klienci zaglądający do sklepu oczekują fachowej porady dotyczącej wyboru odpowiedniego materiału: nici krawieckiej, przyborów do szycia, tasiemek itd.
Pracownik pasmanterii nie może być uczulony na kurz i środki chemiczne. Ten drugi alergen dotyczy przede wszystkim osób sprzątających w tego rodzaju sklepie. Nie mogą być one uczulone ani na środki chemiczne, ani na lateks i składniki produktów do czyszczenia.
W sklepie pasmanteryjnym można objąć także stanowisko kierownicze. Kierownik sklepu dba o dobre stosunki kadrowe w pracy, czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem sklepu. Nawiązuje kontakt z dostawcami towarów. Kierownik sklepu musi być osobą otwartą oraz bardzo odporną na stres.
Osoby niepełnosprawne mogą pracować w pasmanterii. Dlatego zapraszamy właścicieli sklepów z wyrobami przeznaczonymi do szycia do zatrudniania osób niepełnosprawnych. Informacje na ten temat znajdziecie Państwo na naszej stronie www.PartnerFirm.pl lub pod nr telefonu 537 990 017

OCENA ARTYKUŁU

Pomóż nam budować ranking artykułów, oceń powyższy.
oceń artykuł
średnia ocen
0
Wykonawca: PERSABIO
Wszelkie prawa zastrzeżone

zamknij
zamknij

Czytaj artykuły z wybranej kategorii

kliknij w nazwę kategorii aby przejść do listy artykułów
zamknij

Znajdź specjalistę z wybranej branży

kliknij w nazwę branży aby przejść do listy specjalistów publikujących w niej artykuły