NOWY PORTAL - wersja BETA
mamy już
515redaktorów
o co chodzi w portalu
Kliknij tutaj, aby szukać po branży
dodaj artykuł
ZLECENIA OGŁOSZENIA ZAMÓW REDAKTORA ZAMÓW TEKST KUP ARTYKUŁ
POLECAMY:   Nie dopuść do wypalenia! AIDS pokonany?
 
 
Jesteś tutaj:Strona główna>Lista artykułów>Prezentacja artykułu

Mateusz Grzesiak - oszust, czy wizjoner?

Dodano: 22.08.2016, autor: @Aliii
kategoria: Recenzje (Książka),  ocena: brak,  rodzaj: Ogólnodostępny
Mateusz Grzesiak to postawny, przystojny mężczyzna na widok którego pewnie niejedna kobieta odczuwa "motylki w brzuchu". Szeroki uśmiech nie jest jednak przyczyną jego sukcesu zawodowego. To młody człowiek sukcesu, którego życie wcale nie było tak różowe jak wielu osób, które dziś pławią się w luksusach za pieniądze...rodziców. Mateusz Grzesiak swoją zawodową przygodę zaczął już w dzieciństwie. Zbierał butelki, sprzedawał do skupu, kupował napoje i sprzedawał na plaży. W ten sposób nauczył się zarabiać pieniądze i zdobył podstawy przedsiębiorczości.

Późni ej jego życie potoczyło się błyskawicznie. Skończył dobre studia i otworzył własną firmę. Dziś za trenerską opiekę guru trzeba zapłacić ponad czterdzieści tysięcy złotych. Tak, zdecydowanie jest to człowiek sukcesu i prawdziwy, polski rekin biznesu. Jak wiadomo Polska jest nacją dość podejrzliwą, dlatego nikogo nie dziwi pewnie fakt, że po kraju krążą spekulacje: czy to oszust, czy wizjoner? Skoro tyle zarabia, to pewnie dorabia się na ludzkiej krzywdzie żerując na nieświadomości swoich pacjentów. Nie! To zdecydowanie błędny tok myślenia. Mateusz Grzesiak to człowiek, który jako pierwszy w naszym kraju zrobił krok na przód sprzeciwiając się ogólnie przyjętej mentalności. Wiedział, że każdy jest kowalem swojego losu i każdy może osiągnąć tak wiele, jak tylko chce. To ważne i na pewno nie można przypisywać temu żadnych szatańskich mocy. Jesteśmy ludźmi rozumnymi, inteligentnymi, pewnymi siebie, ale wciąż brakuje nam odwagi do tego, aby spojrzeć na świat i dzisiejsze życie własnymi oczami.

Trening z Mateuszem Grzesiakiem to nie żadna psychoterapia. Jest to umiejętność poznawania siebie i otaczającego świata. To szkolenie pozwala na życie ze sobą w zgodzie. Przecież tylko w taki sposób można osiągnąć jakikolwiek zawodowy sukces. W życiu prywatnym również spotykają nas różnie nieprawidłowości, bariery, wątpliwości i pytania. To właśnie od nas zależy przez ile trudności przejdziemy z podniesioną głową. Coach może tylko wskazać nam odpowiednią drogę.

OCENA ARTYKUŁU

Pomóż nam budować ranking artykułów, oceń powyższy.
oceń artykuł
średnia ocen
0
Wykonawca: PERSABIO
Wszelkie prawa zastrzeżone

zamknij
zamknij

Czytaj artykuły z wybranej kategorii

kliknij w nazwę kategorii aby przejść do listy artykułów
zamknij

Znajdź specjalistę z wybranej branży

kliknij w nazwę branży aby przejść do listy specjalistów publikujących w niej artykuły