NOWY PORTAL - wersja BETA
mamy już
515redaktorów
o co chodzi w portalu
Kliknij tutaj, aby szukać po branży
dodaj artykuł
ZLECENIA OGŁOSZENIA ZAMÓW REDAKTORA ZAMÓW TEKST KUP ARTYKUŁ
POLECAMY:   Nie dopuść do wypalenia! AIDS pokonany?
 
 
Jesteś tutaj:Strona główna>Lista artykułów>Prezentacja artykułu

Chuango E5 – inteligentna wtyczka dla inteligentnego domu

Dodano: 16.02.2017, autor: Barbara Trepka
kategoria: Nowe Technologie,  ocena: brak,  rodzaj: Ogólnodostępny
W dzisiejszych czasach systemy alarmowe stają się coraz bardziej powszechnymi rozwiązaniami dla naszych domów. A to ze względu na to, iż w końcu przestały kojarzyć się ze skomplikowanymi instalacjami, których obsługa sprawia wiele problemów. Nowoczesne sprzęty dla ochrony domu są przyjazne użytkownikom, nawet tym, którzy nie są z technologią za pan brat.
Systemy te prócz urządzeń mających za zadanie chronić nasz przybytek oferują również te, które czynią nasz dom inteligentnym. Jednym z tych urządzeń jest stworzona przez firmę Chuango inteligentna wtyczka E5.

Mobilna kontrola
Dzięki Chuango E5 możesz podłączyć dowolne urządzenie i za pomocą mobilnej aplikacji dla systemów iOS i Android włączać lub wyłączać urządzenia domowe z niemal każdego miejsca na świecie, o dowolnej porze. System może być kontrolowany przez wielu członków rodziny za pomocą smartfonów lub tabletów. Oprócz standardowej funkcji włącz/wyłącz możliwe jest również tworzenie harmonogramów działania oraz przypisywanie zdjęć do każdej z wtyczek, dzięki czemu nie pomylimy ich ze sobą.


Bogactwo zastosowań
Inteligentna wtyczka E5 w swojej małej konstrukcji zawiera mnogość rozwiązań dla Ciebie i Twojego domu. Z jej pomocą możesz być spokojny o swoje cztery kąty podczas urlopu – wystarczy, że zdalnie zapalisz światło wieczorem, dzięki czemu potencjalni włamywacze będą myśleli, że ktoś znajduje się wewnątrz.
E5 to nie tylko bezpieczeństwo, ale także wygoda. Przed powrotem z pracy możesz odpowiednio wcześniej zaplanować podgrzanie obiadu tak, aby czekał on na Ciebie gotowy, gdy tylko przekroczysz próg.
To również doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą być pewni, że ich dzieci nie będą korzystać np. z komputera poza wyznaczonymi godzinami.

Dziś sam system alarmowy to może być za mało. Warto wyposażyć swój dom w dodatkowe urządzenia, które czynią życie jeszcze wygodniejszym i bezpieczniejszym.
Specyfikacja:
Zasilanie: AC 100~240V, 50/60Hz
Maksymalny ładunek ładowania: 13 A
Maksymalna moc: 3250 W
Częstotliwość radiowa: 315 MHz lub 433.92 MHz (±75 KHz)
Zasięg transmisji: ≤ 80 m (w otwartej przestrzeni)
Obudowa: Plastik ABS
Warunki pracy: Temperatury od -20°C do +55°C
Wilgotność: 80% (bez kondensacji)
Wymiary (D×Sz×W): 125 x 123 x 35 mm


Wtyczka jest dodatkiem pasującym do każdego systemu alarmowego Chuango. Kupując zestaw system alarmowy Chuango H4, inteligentną wtyczkę otrzymujesz już w zestawie! Dowiedz się więcej o systemie: http://chuango.eu/h4/
 
GALERIA

 

OCENA ARTYKUŁU

Pomóż nam budować ranking artykułów, oceń powyższy.
oceń artykuł
średnia ocen
0
Wykonawca: PERSABIO
Wszelkie prawa zastrzeżone

zamknij
zamknij

Czytaj artykuły z wybranej kategorii

kliknij w nazwę kategorii aby przejść do listy artykułów
zamknij

Znajdź specjalistę z wybranej branży

kliknij w nazwę branży aby przejść do listy specjalistów publikujących w niej artykuły