NOWY PORTAL - wersja BETA
mamy już
515redaktorów
o co chodzi w portalu
Kliknij tutaj, aby szukać po branży
dodaj artykuł
ZLECENIA OGŁOSZENIA ZAMÓW REDAKTORA ZAMÓW TEKST KUP ARTYKUŁ
POLECAMY:   Nie dopuść do wypalenia! AIDS pokonany?
 
 
Jesteś tutaj:Strona główna>Lista artykułów>Prezentacja artykułu

Stwórz swój inteligentny dom z Edimax

Dodano: 18.02.2017, autor: Barbara Trepka
kategoria: Nowe Technologie,  ocena: brak,  rodzaj: Ogólnodostępny
XXI wiek to intensywny rozwój technologii na wielu różnych polach. Nie omija ona również naszych domów, które mogą stać się inteligentne, a to za sprawą zaledwie paru urządzeń, które gwarantują znaczny wzrost bezpieczeństwa i wygody. Edimax znacznie ułatwia wybór potrzebnych produktów, prezentując nowość w swojej ofercie – zestaw startowy dla inteligentnego domu.
W jego skład wchodzą:
Kamera IP Full HD IC-5170SC
Czujnik otwierania drzwi/okien WS-2001P
Czujnik ruchu PIR WS-2002P
Czujnik temperatury i wilgoci WS-2003P


Dostrzeż każdy szczegół z „rybim okiem”
Kamera IC-5170 została wyposażona w obiektyw typu „fishe-eye”, który zapewnia szersze pole widzenia niż tradycyjna optyka. Dzięki temu nie potrzebujesz kilku urządzeń, aby sprawować nadzór nad całym pomieszczeniem. Ponadto wysoka rozdzielczość Full HD sprawia, że nagrania imponują swoją jakością – teraz już nic nie umknie Twojej uwadze.

Otwieranie drzwi lub okien pod nadzorem
Czujnik WS-2001P zaskakuje swoją smukłą konstrukcją, dzięki której może zostać zamontowany nawet na wąskich framugach. Za jego sprawą zyskujesz pewność, że okna i drzwi w Twoim domu pozostają zamknięte. Jeśli ktoś niepowołany próbowałby się przez nie dostać, zostaniesz o tym natychmiast poinformowany. WS-2001P to także doskonałe narzędzie kontroli rodzicielskiej, dzięki któremu możesz być pewny, że Twoje dzieci nie weszły do pomieszczenia lub nie otworzyły szafy bez pozwolenia.


Precyzyjne wykrywanie ruchu
Podstawą działania czujnika WS-2002P jest wykrywanie ruchu na podstawie zmian temperatur, które są powodowane przez przechodzącego człowieka bądź zwierzę. Pozwala to uniknąć fałszywych alarmów spowodowanych np. przez podmuchy wiatru. W przypadku, gdy czujnik wykryje poruszającą się sylwetkę, wysyła powiadomienie Push na Twój telefon.

Kontroluj wilgoć i temperaturę
System inteligentnego domu od Edimax został również wyposażony w czujnik temperatury i wilgoci. Ma on za zadanie monitorować i informować o zmianach mikroklimatu w domu. To ważna kwestia dla każdego, kto chce zachować optymalne warunki w domu – czy w pokoju dziecka, czy w pomieszczeniu, gdzie np. zbyt wysoka temperatura mogłaby zaszkodzić roślinom.

Smart dom w smartfonie
Nadzór nad domem staje się jeszcze łatwiejszy dzięki dedykowanej aplikacji EdiLife, która umożliwia m. in. podgląd na żywo obrazu rejestrowanego przez kamerę o dowolnej porze, z dowolnego miejsca.
Nagrany materiał możesz zapisać na karcie microSD/SDHC, dysku sieciowym lub w tzw. chmurze.


Dzięki wszystkim możliwościom jakie oferują urządzenia Edimax, możesz stworzyć inteligentny dom przy użyciu zestawu startowego IC-5170SC. Może to być idealna baza pod stworzenie prawdziwego domu “smart”. Sprawdź wszystkie możliwości zestawu: http://bit.ly/IC-5170SC i pomyśl o bezpieczenstwie Twoim i Twoich bliskich już dziś.

OCENA ARTYKUŁU

Pomóż nam budować ranking artykułów, oceń powyższy.
oceń artykuł
średnia ocen
0
Wykonawca: PERSABIO
Wszelkie prawa zastrzeżone

zamknij
zamknij

Czytaj artykuły z wybranej kategorii

kliknij w nazwę kategorii aby przejść do listy artykułów
zamknij

Znajdź specjalistę z wybranej branży

kliknij w nazwę branży aby przejść do listy specjalistów publikujących w niej artykuły