NOWY PORTAL - wersja BETA
mamy już
515redaktorów
o co chodzi w portalu
Kliknij tutaj, aby szukać po branży
dodaj artykuł
ZLECENIA OGŁOSZENIA ZAMÓW REDAKTORA ZAMÓW TEKST KUP ARTYKUŁ
POLECAMY:   Nie dopuść do wypalenia! AIDS pokonany?
 
 
Jesteś tutaj:Strona główna>Lista artykułów>Prezentacja artykułu

Najczęściej zadawane pytania dotyczące switchy Airlive.

Dodano: 02.05.2017, autor: Barbara Trepka
kategoria: Nowe Technologie,  ocena: brak,  rodzaj: Ogólnodostępny
Z uwagi na często powtarzające się pytania dotyczące switchy Airlive, firma przygotowała zbiór najczęściej występujących problemów i zapytań.

1.Zapomniana struktura sieciowa lub urządzenie IP po instalacji.

Rozwiązanie: Przełącznik topologii AirLive może wykryć większość urządzeń w sieci i wykreślić diagram połączeń z adresem IP. Ten schemat połączeń może być także eksportowany, jeśli wymagana jest kopia.

2.Rysowanie topologii sieci i zapisywanie adresu IP / MAC w celu zamknięcia projektu zajmuje zbyt dużo czasu.

Rozwiązanie: Przełącznik topologii AirLive może automatycznie wyświetlać topologię sieciową adresem IP / MAC w trakcie i po instalacji. Uaktualnia się automatycznie po zmianie połączenia sieciowego. Może to pomóc w zamknięciu projektu.


3.Problem z trudnością konfiguracji sieci VLAN dla systemu nadzoru.

Rozwiązanie: Ustawienie VLAN jest bardzo ważne dla systemu nadzoru, aby wyizolować strumieniowe przesyłanie wideo od zwykłego przesyłanie danych. VLAN zapewnia również bezpieczeństwo systemu. Jednakże, konfiguracja sieci VLAN, nie jest to łatwym zadaniem dla techników nadzoru lub integratorów systemów. Dlatego przełącznik topologii AirLive zawiera graficzną sieć VLAN. Można wizualnie wybrać i ustawić urządzenia, aby ustawić odmienną grupę VLAN z diagramu topologii. Ta graficzna sieć VLAN znacznie zmniejsza problem, z jakim będzie musiał stawić czoła nadzorca systemu.

4.Problem z rozpoznawaniem urządzenia w sieci.

Rozwiązanie: Niektórzy ludzie podłączają własne urządzenia w sieci samodzielnie. Przełącznik topologii AirLive może zmienić adres MAC tego, który łączy się z przełącznikami, aby zmniejszyć nakład pracy instalatora.


5.Czy wiedza, o tym gdzie znajduje się komputer lub punkt dostępowy w Twojej firmie jest niezbędna?

Rozwiązanie: Topologia switcha AirLive zawiera widok graficzny topologii, mapą piętra i mapę e-map w Google. Lokalizację podłączonych urządzeń można znaleźć na tej elektronicznej mapie.

6.Poszukiwany jest przełącznik PoE, który może dostarczyć stabilne źródła zasilania dla urządzeń PoE.

Rozwiązanie: Przełącznik PoE AirLive Topology Pozwala na zasilanie do 30 W POE, co może zapewnić stabilne źródło zasilania dla urządzeń PoE. Ponadto, przełącznik topologii wyposaża w wysokiej jakości moduł mocy w celu zapewnienia stabilnych źródeł zasilania urządzeń PoE

7.Punkt dostępowy PoE lub kamera jest rozłączona poza godzinami pracy lub w miejscu gdzie nie można wysłać ludzi, aby rozwiązać problem natychmiast.
Rozwiązanie: Przełącznik PoE AirLive Topology PoE może wykryć podłączone urządzenie PoE (AP i kamerę) przez Ping lub Traffic do ponownego uruchamiania i odzyskiwania urządzenia. Ponadto może zdalnie restartować każde urządzenie PoE podłączone do przełącznika topologii. Nie musisz wysłać technika na miejsce.

OCENA ARTYKUŁU

Pomóż nam budować ranking artykułów, oceń powyższy.
oceń artykuł
średnia ocen
0
Wykonawca: PERSABIO
Wszelkie prawa zastrzeżone

zamknij
zamknij

Czytaj artykuły z wybranej kategorii

kliknij w nazwę kategorii aby przejść do listy artykułów
zamknij

Znajdź specjalistę z wybranej branży

kliknij w nazwę branży aby przejść do listy specjalistów publikujących w niej artykuły